Warszawa – Ordona 5

Ordona 5 to jednoetapowy projekt powstały w pobliżu centrum Warszawy na warszawskiej Woli przy ul. Ordona 5. Na blisko 3500-metrowej działce powstał kameralny 7 -piętrowy budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano 87 mieszkań, lokale  handlowo-usługowe, garaż podziemny oraz miejsca postojowe naziemne. W inwestycji dostępne są różnorodne metraże mieszkań od 30 m² do blisko 100 m².  Wszystkie mieszkania w inwestycji posiadają duże, eleganckie balkony a lokale na parterach przestronne, zielone ogródki. ‚Ordona 5’ to projekt o podwyższonym standardzie wykończenia – jasna elewacja budynku piękne współgra z ciemnymi dodatkami w postaci futryn okiennych, balustrad i płyt kamiennych, które ozdabiają wnętrze klatki schodowej. Budynek jest wyposażony w 2 windy. Wokół budynku znajduje się mała architektura oraz plac zabaw. Inwestycja jest ogrodzona i monitorowana.

 

Wola to jedna z najpopularniejszych obecnie dzielnic wśród osób, które chcą zakupić mieszkanie. Ta doskonale skomunikowana lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum zarówno komunikacją miejską (tramwaje, autobusy) jak i własnym środkiem transportu – to niewątpliwie atut lokalizacji.

Wola to dzielnica świetnie rozwinięta pod względem infrastruktury  – w sąsiedztwie inwestycji ‚Ordona 5’ znajdują się lokale usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola oraz placówki służby zdrowia. W okolicy ponadto znajdują się duże centra handlowe (Reduta, Blue City, Fort Wola), które oraz zapewnią łatwy i szybki dostęp do niezbędnych zakupów i usług.

Sąsiedztwo czterech wolskich parków (Parku Sowińskiego, Parku im. Szymańskiego, Powstańców Warszawskich czy Parku Moczydło) o łącznej powierzchni ponad 55 ha pozwala na codzienne uprzyjemnianie czasu zarówno osobom uprawiającym aktywnie sport jak i tym, którzy lubią spacery i odpoczynek wśród zieleni. W parkach zajdą Państwo m.in. ścieżki rowerowe, baseny, zewnętrzne siłownie, nowoczesne place zabaw, amfiteatr, sztuczną rzekę i wiele innych atrakcji.

Liczba mieszkań
87
Powierzchnie mieszkań
od 30m² do 100m²